Aile dizisine Kurtlar Vadisi’nden çok konuşulacak transfer! Ortalığı kasıp kavuracak

Raci Şaşmaz’ın kurucusu olduğu Pana Film imzalı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde üstlendiği ‘İskender Büyük’ karakteriyle akıllara kazınan Musa Uzunlar’ın yeni adresi resmen belli oldu.

Kurtlar Vadisi’nde sergilediği oyunculuk performansıyla geniş bir hayran kitlesine kavuşan Musa Uzunlar, Show TV’nin iddialı bir çıkış yakalayan ve son dönemlerde isminden en çok bahsettiren dizisi Aile’yle el sıkıştı. Son olarak yapımcılığını Fatih Aksoy ile Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Hayatımın Şansı isimli televizyon projesinde kameralar karşısına geçen Musa Uzunlar, verdiği aranın ardından Aile dizisiyle gümbür gümbür geliyor.

Poyraz Karayel yapımında rol aldığı ‘Bahri Umman’ karakteriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Musa Uzunlar’ın Aile dizisinde hangi rolü oynayacağı netlik kazandı. Musa Uzunlar, yapımcılığını Kerem Çatay’ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın ve senaristliğini Hakan Bonomo’nun üstlendiği Aile dizisinde ‘İlyas’ karakteriyle dönüyor.

Bilindiği üzere ekranların usta oyuncusu Musa Uzunlar, Bir Annenin Günahı, 8.Gün, Fatmagül’ün Suçu Ne, Şubat, Yağmur Zamanı, Süper Baba, gibi yapımlarda boy göstermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir