Çinli araştırmacılar tarafından incelenecek Defne Samyeli’nden açıklama!

Çin’in önemli üniversitelerinden Xiamen Üniversitesi’nde genetik bilimi üzerine çalışmalarını sürdüren bir grup araştırmacının, dünyadaki genetik kökenler ve cilt gençliği üzerine farklı ülkelerden örnekler çalışarak yaptıkları bir araştırmada, Türkiye’den Defne Samyeli’yi inceledikleri geçtiğimiz aylarda öğrenilmişti.

Üniversitenin daveti üzerine Pekin’e gitmeye hazırlanan Samyeli’nin hem genetik ve cilt gençliği üzerine çalışan araştırmacılarla bir toplantıda buluşacağı hem de yaklaşık 4000 kişiye cilt sağlığı ve güzellik konusunda konferans vereceği aktarılmıştı.

“BÜYÜK BİR SÜRPRİZ OLDU”

Defne Samyeli, konuyla ilgili şunları söylemişti:

Gerçekten çok şaşkınım. Bize Orta Doğu’dan ilgi gösterilmesine alışığım ama Uzakdoğu’dan beni takip eden, hatta araştıran böyle bir kadronun olduğunu bilmek ve bir konferansta beni dinlemeye bu kadar çok kişinin geleceğini öğrenmek bana büyük bir sürpriz oldu. Elbette çok sevinçle karşıladığım bir sürpriz. Dünyanın neresinde olursa olsun tutkuyla ilgilendiğim konularda böyle kalabalıkların önüne çıkıp konuşmak benim için büyük mutluluk.

“DUYUNCA ŞAŞIRDIM”

Yıllara meydan okuyan görüntüsüyle sık sık gündeme gelen 51 yaşındaki güzel, son olarak geçtiğimiz gün Etiler’deki bir eczaneden çıkarken objektiflere takıldı.

Ayaküstü gazetecilerle konuşan Samyeli, Çinlilerin vücut yapısını inceleyeceği haberleriyle ilgili, “Ben duyunca şaşırdım. İlginç bir durum açıkçası. Bekliyoruz, iki ay içerisinde gideceğiz Çin’e” dedi.

Ünlü isim, yeni yılın yaklaşmasından dolayı yılbaşında sahne alıp almayacağının sorulması üzerine ise bu durumun henüz belli olmadığını dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx