Kemerlerinizi Bağlayın, 1 Ay Kaldı! Baba Vanga’nın 2024 Kehanetlerinde Bir İyi Haber Var

Sanki 2023 yeterince zorlu değilmiş gibi…

Yılın son ayı yaklaşıyor ve bu da “Balkanların Nostradamus’u” Baba Vanga’dan yıllık tahminlerimizi aldığımız anlamına geliyor.

Onu hiç duymamış olanlar için, halk arasında Baba Vanga olarak bilinen Vangelia Pandeva Gushterova, 1911’de doğdu ve kehanet yetenekleri olduğu iddia edildi.

Çocukluğundan beri kör olan Bulgar kahin, görünüşe göre geleceği görebiliyordu, “güçleri” onu kör bırakan bir kasırgaya atfediyordu. Bu yetenekler onu ilk kez II. Dünya Savaşı’nın ortasında kamuoyunun dikkatine sundu ve Bulgar Çarı III. Boris ve Sovyet lideri Leonid Brejnev gibi kişilerin ona şahsen danıştığı bildirildi.

1996 yılında öldü ve o zamandan beri kehanete inananlar ve tahmin edebileceğiniz gibi komplo teorisyenleri arasında kült bir figür haline geldi.

Baba Vanga 5079 yılına kadar her yıl için kehanetlerde bulunmuştur.

Şanslıyız.

Görünüşe göre tahminlerinin çoğu ölümünden çok sonra gerçekleşti. Örneğin Baba Vanga’nın Prenses Diana’nın ölümünü, Rus denizaltısı Kursk’un batmasını ve 11 Eylül terör saldırılarını önceden haber verdiği söyleniyor. Hatta iddiaya göre 11 Ağustos 1996’da 85 yaşındayken kendi ölümünü önceden görmüştü.

Elbette ona atfedilen tahminlerin çoğu, ikinci el anlatımlara dayandığı için doğrulanamıyor.

Üstelik 2023’e dair tahminlerinin çoğu gerçekleşmedi. Sky History’ye göre Vanga, bu yıl yıkıcı sonuçları olan bir güneş fırtınasının dünyayı vuracağını ve nükleer biyolojik silahlara maruz kalacağımızı iddia etti…

Ancak henüz bir aydan fazla süre var.

2024 yılı için yedi kehanet yaptı.

Kemerinizi bağlayın. Pek çoğu özellikle rahatlatıcı değil.

1) Putin’in sonu mu?

Vanga, gelecek yıl bir yurttaşının Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e suikast girişiminde bulunacağını öngördü.

2) Terörist ve biyolojik saldırılar

Avrupa’da artan terör saldırıları konusunda uyardı ve ‘büyük bir ülkenin’ 2024’te biyolojik silah testleri veya saldırıları gerçekleştireceğini öngördü.

3) 2024’te büyük bir ekonomik kriz

Artan borç seviyeleri ve artan jeopolitik gerilimlerin ana faktörler olmasıyla birlikte, önümüzdeki yıl küresel ekonomiyi etkileyecek gibi görünüyor.

4) Hava sorunları

Gelecek yıl korkunç hava olaylarının ve doğal afetlerin yaşanacağını öngördü.

5) Daha fazla siber saldırı

Rahmetli kahinlere göre siber saldırılarda artış olacak. Gelişmiş bilgisayar korsanları, elektrik şebekeleri ve su arıtma tesisleri gibi önemli altyapıları hedef alarak ulusal güvenlik tehdidi oluşturacak.

6) Tıbbi atılımlar

Her şey karamsarlık ve kasvet değil. Vanga’nın, 2024 yılında Alzheimer ve kanser de dahil olmak üzere tedavi edilemeyen hastalıklara yönelik yeni tedaviler bulunacağını söylediği bildirildi.

7) Teknolojik atılım

Ayrıca kuantum hesaplamada büyük bir atılım olacağını da öngördü.

Sizce hangilerinin gerçekleşmesi muhtemel?

Bildiğiniz gibi Vanga, ölmeden önce dünyadaki açlık krizinin 2025 ile 2028 arasında çözüleceğini, komünizmin 2076’da geri döneceğini ve insanlığın 2304’te zaman yolculuğuna çıkacağını da öngörmüştü.

Yani sabırsızlıkla bekleyeceklerimiz var.

Ve ona göre dünyanın sonu 5079 olarak belirlenmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx